אודות
AMARO היא חברה בבעלות פרטית העוסקת בעיצוב וייצור תכשיטי אופנה מאז 1986.
המייסדת והרוח החיה מאחורי החברה היא המעצבת עירית גופר ששון שמאחוריה ניסיון של מעל 28 שנה בעיצוב תכשיטים והיא ההוכחה לכך שחלומות אכן מתגשמים. עירית הגיעה לתחום התכשיטים מתוך אהבה עזה לעולם העיצוב והיצירה, שם מצאה כי היא יכולה לתת ביטוי וחופש ליצירתיות שבה. לאחר שרכשה את הכשרתה המקצועית בבית- הספר הגבוה לעיצוב Instituto Europeo DI Design שבאיטליה, החלה עירית את AMARO כעסק זעיר בביתה בזמן שגידלה את שלושת ילדיה. עם השנים צמחה AMARO בהדרגתיות ועקביות, כיום ל- AMARO שלושה סניפים בארץ והיא מוכרת ל- 21 מדינות ברחבי העולם.
AMARO מתמחה בייצור מערכות תכשיטים ייחודיות, השואבות את השראתן מתרבויות עתיקות, דתות שונות ומכוחן של נשים בתרבויות שונות. הגלובליות של AMARO באה לידי ביטוי בחומר וברוח. החומרים מהם עשויים התכשיטים מגיעים מכל קצוות עולם. התכשיטים משובצים באבני חן טבעיות בעלות ערך אנרגטי, אלמנטים פראיים כמו קורלים, צדפים ופנינים בשילוב עם קריסטלים של חברת סברובסקי. שילוב הפראי עם המעובד מקנה לתכשיט עושר חומרי ומראה ייחודי, מראה המאפיין את הקו שלנו ב- AMARO.
כל התכשיטים מיוצרים בעבודת יד, בשיטות מסורתיות. כם כיום, ממש כמו בהתחלה, עיצוב וייצור התכשיטים נעשה בארץ, בעבודת יד.
ל- AMARO מפעל בקריית עתידים בתל אביב המשתרע על כ- 200 מ"ר וכולל את מחלקות הייצור, השיווק והמשרדים. המפעל מונה כ- 15 עובדים, המועסקים בייצור, שיבוץ ובהרכבת התכשיטים.
 

האהבה ליצירה- חזון המעצבת עירית גופר ששון

..." האנרגיה הגולמית שמניעה את מנוע ההתנסות הראשון היא המחשבה המנחה של אהבה או פחד"...

כבר שלושים שנה שאני מובילה את מותג התכשיטים AMARO דרך המחשבה המנחה של אהבה.
האהבה לתכשיטים והתשוקה לעשייה הפכו מתחביב אישי וביתי לעסק משגשג וחוצה גבולות.
גם כיום, ממש כמו בהתחלה, עיצוב וייצור התכשיטים נעשה בארץ, בעבודת יד.
רשת התכשיטים מונה שלוש חנויות בארץ ומיוצגת בכל העולם.

הגלובליות של AMARO באה לידי ביטוי בחומר וברוח.

החומרים מהם עשויים התכשיטים מגיעים מכל קצוות עולם ומשובצים באבני חן טבעיות בעלות ערך אנרגטי, אלמנטים פראיים כמו קורלים, צדפים ופנינים בשילוב עם קריסטלים של חברת סברובסקי. שילוב הפראי עם המעובד מקנה לתכשיט עושר חומרי ומראה ייחודי, מראה המאפיין את הקו שלנו ב- AMARO.

קולקציות התכשיטים המושקות מידי שנה, בקיץ ובחורף, מעוצבות בהשראת תרבויות שונות ונשאבות מההיסטוריה, השבטים הקדומים ומהעולם הרוחני ומקבלות תרגום מודרני עכשווי ואופנתי.
בכל רחבי העולם ישנם אלמנטים המשמשים קמעות למזל בתרבויות שונות. התכשיטים משופעים בקמעות למזל טוב ובסמלים אמוניים. אסופה של אלמנטים כאלה אפשר למצוא בשרשראות הצרור האופייניות ל- AMARO. בולטת במינה היא שרשרת החמסה נגד עין הרע המשובצת אבני טורקיז.

תכשיטי AMARO הם תכשיטים בעלי ערך מוסף. מעבר ליופיים הזוהר, הם משופעים באבנים טובות, בצבעוניות מהפנטת ועושר חומרי.
למותג דגמים רבים ומגוונים וכל אישה יכולה להתחבר לתכשיטים ולהקרין דרכם את יופייה הפנימי והחיצוני כאחד.

ובהזדמנות זו אומר תודה, לכל שותפיי למסע,
לכל אלו שנגעו בי נגיעות קלות וחזקות יותר בתקופות שונות בחיי,
דחפו והזיזו אותי ובזכותם נפתח לי הפתח למקומות חדשים שלא הכרתי.
לבן זוגי אביעד וילדיי סתיו, מגלי וים.
לכל צוות AMARO בארץ ובעולם,
ולכל אלה שאוהבים את עבודתי ורוכשים את תכשיטיי.

תודה רבה!
עירית גופר ששון